Fresh & Clean Peceta te Lagura per Femije 72 Cope Zmadho

Fresh & Clean Peceta te Lagura per Femije 72 Cope

BBBI0014

Produkte te reja

Fresh&Clean

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Peceta te lagura per femije te markes Fresh & Clean

Paketimi permban 72 cope.

Permban qumesht qe siguron pastrimin efektiv dhe te bute si dhe glicerine qe ndihmon ne mbajtjen e lageshtires natyrale

Hidraton lekuren dhe e mbron ate nga skuqjet ne saje te qetesuesit te saj

0% alkol , s'ka paraben dhe as silikon

25 produkte te tjere ne kete kategori: