Leter e Lagur Nannys X-Large 50 cope Zmadho

Leter e Lagur Nannys X-Large 50 cope

LCN0039

Produkte te reja

Nannys

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

300 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letra te lagura per bebe, te markes Nannys

Paketimi permban 50 cope dhe e vecanta ne qendron ne madhesine e letres.

Eshte e plote, super e madhe, pastron butesisht lekuren e bebeve

Letrat permbajne ekstrakte kalendula dhe kamomil qe ndihmojne ne qetesimin e lekures se acaruar te bebeve

Nuk pembajne alkool

Paketimi eshte teper praktik dhe me kapak, i cili nuk lejon qe letrat te thahen

30 produkte te tjere ne kete kategori: