Cmim i reduktuar! Cam Pelena Batuffi 6 (16-30kg) 14 cope Zmadho

Cam Pelena Batuffi 6 (16-30kg) 14 cope

PB0216

Produkte te reja

CAM

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

790 Lekë

630 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Peshës 16-30 kg

Me shume informacion

Cam Pelena Batuffi 6

Pelene anatomike per femijet, super absorbues, me barriera anesore te puthitshme 

Te testuar klinikisht ,produkt hipoalergjenik

Jashtezakonisht te buta dhe te rehatshme

Nuk irriton lekuren e bebes dhe e ben ate te marre fryme

Lehtesi ne veshje ne saje te mbylljes me shirita elastike

Nje marke dhe pelene ideale per te gjitha grupmoshat

Numri 6 eshte per femije me peshe 16-30 kg 

Ne brendesi ka 14  pelena 

30 produkte te tjere ne kete kategori: