Cmim i reduktuar! Trudi Panolina 7-18 kg x 19 cope Zmadho

Trudi Pelena 7-18 kg x 19 cope

CFO0041

Produkte te reja

Trudi

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Peshës 7-18 kg

Me shume informacion

Pelena te markes Trudy shume te rehatshme per femijen tuaj me nje shtrese te dyfishte per thithje maksimale te lageshtise.

Paketimi Trudy permban 19 cope pelena ne brendesi.

Jane te pershtatshme per bebet qe peshojne 7 deri ne 18 kg.

Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj

Nje nga pelenat me te mira qe mbron lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja.

 

30 produkte te tjere ne kete kategori: