Cmim i reduktuar!

-320 Lekë

Korse per Gra Shtatezena e Zeze Masa L/XL Zmadho

Korse per Gra Shtatezena e Zeze Masa L/XL

Produkte te reja

19

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 600 Lekë

1 280 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Veshje intime Korse për shtatëzana

Me shume informacion

Korse per grate shtatzena qe mbulon dhe pjesen e stomakut. 

Teper e rehatshme dhe praktike. 

Korse pa qepje dhe e perbere 94 perqind nga mikrofiber dhe 6 perqind llastik.