Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli Zmadho

Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli

CFO0001

Produkte te reja

7

590 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

Me shume informacion

Shampo ultra delikate e markes Trudi me permbajtje mjalti dhe portokalli

E pasur me vlera ushqyese per lekuren e femijes tuaj

Ka ne perberje gjithashtu nje lloj detergjenti qe rrjedh nga perpunimi i palmes se kokosit

Me nje sasi prej 250ml, kjo shampo me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.

Ky produkt eshte i pershtatshem per higjenen e perditshme te femijes tuaj nga vete delikatesa dhe embelsia e lendeve te para qe permban

Per femije nga te porsalindurit e siper