Bebble Krem Kunder Irritimit te Lekures, 60 ml Zmadho

Bebble Krem Kunder Irritimit te Lekures, 60 ml

VPH0012

Produkte te reja

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem kunder irritimit te lekures se bebes, i markes Bebble.

Quhet ndryshe si "kremi i shpetimit" eshte krijuar per efekte te menjehershme per zgjidhjen sa me efektive te lekures.

Ka veprim magjik per zonat ku lekura eshte e irrituar, zona e pelenave, e perthyerjes se kraheve etj.

Formula efektive e kremit ruan nje balance te mire te lekures se bebit duke e bere ate me te bute dhe duke reduktuar ose parandaluar skuqjet, irritimet, acarimet dhe kruarjet.

Me nje sasi prej 60ml.