Bebble Krem Trupi, 150 ml Zmadho

Bebble Krem Trupi, 150 ml

VPH0013

Produkte te reja

Bebble

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem trupi per beben, i markes Bebble.

Formule me baze qumeshti, i cili ushqen dhe hidraton lekuren duke i siguruar hidratim natyral. Se bashku me pranine e panthenolit, zbut dhe mbron lekuren delikate te bebes.

Kombinimi me vajin natyral bejne te mundur mbrojtjen dhe kujdesin per lekuren.

Pas banjes thani lehtesisht lekuren e bebit dhe me pas ngrohni nje sasi te vogel qumshti ne duart tuaja dhe masazhoni butesisht te gjithe trupin e bebit.

Me nje sasi prej 150ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: