Bebble Krem Trupi, 150 ml Zmadho

Bebble Krem Trupi, 150 ml

VPH0013

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

790 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Krem trupi per beben, i markes Bebble.

Formule me baze qumeshti, i cili ushqen dhe hidraton lekuren duke i siguruar hidratim natyral. Se bashku me pranine e panthenolit, zbut dhe mbron lekuren delikate te bebes.

Kombinimi me vajin natyral bejne te mundur mbrojtjen dhe kujdesin per lekuren.

Pas banjes thani lehtesisht lekuren e bebit dhe me pas ngrohni nje sasi te vogel qumshti ne duart tuaja dhe masazhoni butesisht te gjithe trupin e bebit.

Me nje sasi prej 150ml.