Dermomed Shampo per Bebe 300ml Zmadho

Dermomed Shampo per Bebe 300ml

BBBI0017

Produkte te reja

Dermomed

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Per pastrim te persosur ne te gjithe trupit.

Per te gjithe llojet e lekures vjen shampoja e markes Dermomed me nje sasi prej 300ml

Ndihmon edhe ne rastet kur lekura eshte e thate dhe ka kruajtje duke e hidratuar ate

Ideale per lekuren e te vegjelve tuaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: