Bebble Krem per Mbrojtjen e Lekurese se Bebes nga i Ftohti/Ngrohti, 50 ml Zmadho

Bebble Krem per Mbrojtjen e Lekurese se Bebes nga i Ftohti/Ngrohti, 50 ml

VPH0014

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Krem per mbrojtjen e lekures se fytyres se bebit tuaj, i markes Bebble.

Kremi eshte i pasur me vajra natyral, zbut, qeteson dhe mbron lekuren nga faktoret e jashtem demtues.

Ekstrakti i karrotes vepron si nje antioksidues natyral, rigjeneron qelizat dhe vepron si nje barriere natyrale kunder rrezeve te diellit.

Me ambalazh ne forme tubeti me n je sasi prej 50ml.