Clementoni Loder Kruajtese Dhembesh Majmuni dhe Koala

NOL0050

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gjate periudhes se daljes se dhembeve femijet kane nevoje per keto aksesore praktike te cilet e lehtesojne disi gjendjen e femijes ne kete periudhe. 

Aksesore te bute dhe fleksibel, femijet mund ti kafshojne dhe mund te pertypen lehtesisht. 

Qetesojne irritimin, dhimbjen dhe kruajtjet nga dhembet. 

Aksesore me forma zbavitese per te terhequr vemendjen e femijeve. 

Per femije te moshes mbi 3 muajsh, (3 muaj+).

Nje dizenjim i vecante ku te dyja anet kane dy personazhe te ndryshme.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: