Johnson Baby Shampo 300 ml per Floke Kacurela Zmadho

Johnson Baby Shampo 300 ml per Floke Kacurela

JJ0009

Produkte te reja

11 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

Me shume informacion

Shampo per femijet me floke kacurela. E pershtatshme per te sapolindurit.

Qe floket e tyre te ruajne ngjyren natyrale, shkelqimin dhe te krihen lehte.

Me perberje te bute me ekstrakte te kokosit e cila mbron lekuren dhe nuk irriton syte e te vegjelve.

Te gjitha produkte Baby Johnson permbajne vetem perberesit qe kane kaluar testet rigoroze te sigurise.

Aplikohet ne floke dhe masazhohet lehte ne kontakt me ujin. Shpelahet me uje te bollshem.

E pershtatshme edhe per perdorim te perditshem.

Me nje sasi prej 300ml, kjo shampo me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.

30 produkte te tjere ne kete kategori: