Aerosol Terapi per te Gjithe Familjen

SG0101

Produkte te reja

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 800 Lekë

4 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Me shume informacion

Terapia e aerosolit eshte nje trajtim mjekesor qe perdoret per te trajtuar nje sere problemesh te frymemarrjes.

Ajo mund te perdoret ne trajtimin e astmes, çrregullimeve pulmonale kronike obstruktive (COPD) ose semundjeve te tjera qe ndikojne ne funksionimin e rrugeve te frymemarrjes.

Terapia e aerosolit shperndan nje sasi te vogel te ilaceve edhe ne mushkri.

Paisje me maske per te rritur dhe femije.

30 produkte te tjere ne kete kategori: