Chicco Krem Dielli 75ml SPF 50+ Baby Moment 0m+ Zmadho

Chicco Krem Dielli 75ml SPF 50 0m+

CB0001

Produkte te reja

Chicco

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

950 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Dielli eshte nje aleat i rendesishem per rritjen e femijes, sepse ajo stimulon sintezen e vitaminës D dhe eshte pergjegjes per zhvillimin e eshtrave. Megjithate, lekura e femijeve eshte e holle dhe me delikate keshtu qe eshte e rendesishme gjithmone per ta mbrojtur ate me produkte te veçanta diellore.

Kremi per mbrojtjen e foshnjave nga diellit, e markes Chicco.

Formule sensitive me mbrojtje te larte SPF 50+, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te foshnjave.

Perdoret per femijet qe prej moshes 0 muajsh (0+ muaj).

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme.

Redukton rrezikun e alergjive te shkaktuara nga dielli.

Nuk permban parfum, alkol apo ngjyrues. Permban vitamine E.

Aplikohet 20 min para ekspozimit ne diell. Riaplikoni shpesh dhe gjithmone pas notit. Shmangni kontaktin me syte.

Sasia 75ml.

 

30 produkte te tjere ne kete kategori: