Johnson Baby Shampo Grure 200 ml Zmadho

Johnson Baby Shampo Grure 200 ml

JJ0010

Produkte te reja

Johnson Baby

24 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per femijet me perberje gruri.

Qe floket e tyre te ruajne ngjyren natyrale, shkelqimin dhe te krihen lehte.

Me perberje te bute e cila mbron lekuren dhe nuk irriton syte e te vegjelve.

Forcon floket e brishte dhe nxit rritjen e tyre ne saje te vitaminave natyrore te grurit qe gjenden ne permbajtje.

Te gjitha produkte Baby Johnson permbajne vetem perberesit qe kane kaluar testet rigoroze te sigurise.

Aplikohet ne floke dhe masazhohet lehte ne kontakt me ujin. Shpelahet me uje te bollshem.

Me nje sasi prej 200ml, kjo shampo me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.

30 produkte te tjere ne kete kategori: