Johnson Baby Bedtime Locion 300 ml Zmadho

Johnson Baby Bedtime Locion 300 ml

JJ0011

Produkte te reja

12

490 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Locion trupi per beben tuaj, per nje gjume te qete dhe te rehatshem.

Me e mira per femijet. Me e mira per ju!

Masazhoni butesisht lekuren e bebes suajme locionin Johnson Baby Bedtime.

Eshte i provuar klinikisht per butesine e tij.

Me nje sasi prej 300ml.