Johnson Baby Bedtime Locion 300 ml Zmadho

Johnson Baby Bedtime Locion 300 ml

JJ0011

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Locion trupi per beben tuaj, per nje gjume te qete dhe te rehatshem.

Me e mira per femijet. Me e mira per ju!

Masazhoni butesisht lekuren e bebes suajme locionin Johnson Baby Bedtime.

Eshte i provuar klinikisht per butesine e tij.

Me nje sasi prej 300ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: