Trudi Krem me Permbajtje Oksid Zinku Zmadho

Trudi Krem me Permbajtje Oksid Zinku

CFO0006

Produkte te reja

Trudi

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Për skuqje

Me shume informacion

Nje kremi markes Trudi per irritimet ne lekuren e bebit

Kremi parandalon plasaritjen, irritimin dhe skuqjen e lekures kryesisht ne pjesen e belit ku lidhet pelena

Zbut poret e lekures duke e lemuar thjeshte dhe me ngadale ne pjesen e irrituar

Permbajtja e oksidit te zinkut dhe nje sere perberesve te tjere ndihmojne ne rigjenerimin e lekures se te voglit tuaj

Kremi eshte 100ml dhe eshte i testuar dermatologjikisht

30 produkte te tjere ne kete kategori: