Trudi Shampo me Poliene te Luleve Zmadho

Trudi Shampo me Poliene te Luleve

CFO0008

Produkte te reja

Trudi

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

Me shume informacion

Shampo me ekstrakte poliene te luleleve

Me nje sasi prej 250 ml kjo shampo permban agjente pastrimi delikat qe rrjedhin nga palmat e koksit

Shampo ultra delikate e markes Trudi eshte e pasur me vlera ushqyese per lekuren e femijes tuaj

Me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.
Ky produkt eshte i pershtatshem per higjenen e perditshme te femijes tuaj nga vete delikatesa dhe embelsia e lendeve te para qe permban. Per femije nga te porsalindurit e siper

30 produkte te tjere ne kete kategori: