Trudi Krem Hidratant Qetesues Zmadho

Trudi Krem Hidratant Qetesues

CFO0010

Produkte te reja

7

390 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Krem hidratues per qetesimin e lekures se bebes

I markes Trudi me nje sasi prej 100ml me propolis

Vepron shpejt dhe eshte teper efektiv pasi permban shume substanca qetesuese

Kryesisht perdoret gjate ekspozimit ne ere, diell apo ftohte, per skuqjen e fytyres apo te duareve te femijes