Chicco Baby Moments Xhel-Shampo 500 ml 0m+ Zmadho

Chicco Baby Moments Xhel-Shampo 500 ml 0m+

CB0006

Produkte te reja

Chicco

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 090 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Shampo per trupin dhe per floket e markes Chicco

Me nje sasi prej 500ml kjo shampo eshte formuluar per lekuren e ndjeshme te femijeve

Ka permbajtje tershere per nje lekure te bute dhe te qetesuar

Testuar dermatologjikisht pa ngjyrues artificial dhe pa paraben

PH neutral

30 produkte te tjere ne kete kategori: