Trudi Kolonje me Permbajtje Mjalti dhe Lule Zmadho

Trudi Kolonje me Permbajtje Mjalti dhe Lule

CFO0018

Produkte te reja

Trudi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kolonje me permbajtje mjalti dhe lulesh

E pershtatshem per lekuren e ndjeshme te bebeve tuaja

Shishja ka nje sasi prej 100ml

Mban lekuren e femijes te bute dhe plot freski per shkak edhe te perbereseve me pak perqindje alkoli

30 produkte te tjere ne kete kategori: