Nuk Furce per Dhembet 12-36M

Produkte te reja

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

Me shume informacion

Furce per dhembet nga NUK

Per femije 12-36 muajsh

E bute per dhembet e pare te bebes tuaj

Trajtojne butesisht dhe pastron lehtesisht dhembet me ndihmen e prinderve

Për sigurinë e femijes, furça Starter vjen me një koke mbrojtëse e cila parandalon që ajo të shtyhet shumë thelle në gojën e fëmijës, por gjithashtu mund te perdoret edhe si një mbajtëse e përshtatshme e furçave të tjera.

30 produkte te tjere ne kete kategori: