Nuk Kruajtese Dhembesh Stick

FF0089

Produkte te reja

Nuk

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

700 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

Me shume informacion

Kruajtese dhembesh per femijet tuaj

Ftoh mishin e dhembeve dhe masazhon ate

Kryesish perdoret per femije mbi 3 muajsh qe sapo fillojne ti dalin dhembet

Pjesa e gomes masazhon mishrat dhe dhembet duke i dhene kenaqesi gojes se bebes

Mund ta lini ne frigorifer perpara perdorimit ne menyre qe te jape efekt kur femija te kete kruarje

30 produkte te tjere ne kete kategori: