Cmim i reduktuar! Johnson Baby Shampo 750ml Gold Zmadho

Johnson Baby Shampo 750ml Gold

JJ0003

Produkte te reja

Johnson Baby

12 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Shampoja me e mire e flokeve per femijet tuaj

Formula e re delikate e shampos Johnson Baby ruan te pandryshuar nivelin natyral te hidratimit.

Nuk le mbetje dhe eshte e bute per syte

E krijuar per te vegjlit por e shkelqyer per te rriturit

Shampoja eshte ngjyre gold 750ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: