Reer Mbrojtes i Gishtave per Dyer dhe Dritare 2 cope

SIG0254

Produkte te reja

Reer

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbrojtes per dyert dhe dritare,  i markes Reer

Ben qe dyert dhe dritaret te jene te sigurta per femijet

Vendoset te menteshat dhe nuk lejon qe dera ose dritarja te perplaset

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Materiali eshte plastike fleksibel

Pakatimi permban 2 cope

30 produkte te tjere ne kete kategori: