Cmim i reduktuar!

-100 Lekë

Johnson Baby Shampo 750 ml Kamomil Zmadho

Johnson Baby Shampo 750 ml Kamomil

JJ0006

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

390 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Shampo e markes Johnson Baby me kamomil

Per floke me shkelqim dhe mjaft te bute

Per bebe femije dhe te rriturit, me sasi 750ml.

Formula e re delikate e shampos Johnson Baby ruan te pandryshuar nivelin natyral te hidratimit.

Nuk le mbetje dhe eshte e bute per syte