Johnson Baby Shampo 750 ml Kamomil Zmadho

Johnson Baby Shampo 750 ml Kamomil

JJ0006

Produkte te reja

Johnson Baby

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Shampo e markes Johnson Baby me kamomil

Per floke me shkelqim dhe mjaft te bute

Per bebe femije dhe te rriturit, me sasi 750ml.

Formula e re delikate e shampos Johnson Baby ruan te pandryshuar nivelin natyral te hidratimit.

Nuk le mbetje dhe eshte e bute per syte

30 produkte te tjere ne kete kategori: