Cmim i reduktuar!

-100 Lekë

Johnson Baby Vaj 200ml me Aloe Zmadho

Johnson Baby Vaj 200ml me Aloe

JJ0023

Produkte te reja

12

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

290 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Hidratant qetësues

Me shume informacion

Vaj Johnson Baby per femije

Perdoret per trupin apo fytyren

Me ekstrakte bimore Aloe. Mundeson deri ne 10 here me shume hidratim

Permban parfum, parafine te lengshme, isopropyl polimitate, tocopheryl acetate

Sasia e shishes 200ml. I testuar dermatologjikisht