Penaten Shampo Johnson Baby 250ml Zmadho

Penaten Shampo Johnson Baby 250ml

JJ0027

Produkte te reja

24 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo Penaten e markes Johnson Baby

Ideale per femijet dhe per te rriturit

Lan lekuren butesisht dhe me efikasitet

Me ekstrakte kamomili dhe ndihmon ne mbajtjen te fresket te lekures

Sasia 250ml