Penaten Krem Johnson Baby 50ml Zmadho

Penaten Krem Johnson Baby 50ml

JJ0028

Produkte te reja

Johnson Baby

24 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Hidratant qetësues

Me shume informacion

Kremi penaten eshte nje krem qetesues

I pasur me oksid zinku dhe ekstrakt hamamalis

Sjell efekte butesie ne lekure dhe e mban ate te fresket

Sasia eshte 50 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: