Kit Aerosoli Zmadho

Kit Aerosoli

SG0106

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kit Aerosoli per Femije

Aksesore universal qe mund ti perdorni ne makinerine tuaj te aerosol-it. 

Keto aksesore jane te pershtatshem me cdo makineri aerosoli ne rast se ju humbasin ose doni ti ndryshoni.  

Ne paketim vjen maska per femije dhe te rritur, gypi lidhes dhe depozita e vogel per mbajtjen e medikamentit.

30 produkte te tjere ne kete kategori: