Penaten Krem Johnson Baby 100 ml Zmadho

Penaten Krem Johnson Baby 100 ml

JJ0029

Produkte te reja

Johnson Baby

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem Penaten e markes Johnson Baby 100ml

Krem per femije dhe te rritur 

Me efekt qetesues dhe ekstrakte zninku te cilat mbajne bute lekuren e bebes

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Kremra dhe vaj Hidratant qetësues

30 produkte te tjere ne kete kategori: