Cmim i reduktuar! Johnson Baby Krem per Femije pink 200 ml Zmadho

Johnson Baby Krem per Femije pink 200 ml

JJ0031

Produkte te reja

Johnson Baby

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

299 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Hidratant qetësues

Me shume informacion

Krem per femijet tuaj Johnson Baby

Me nje sasi prej 200ml. Ky krem i formuluar vecanerisht prej locionit baby qe mban aromen e trupit te fresket 

Eshte e provuar klinikisht se zbut dhe hidraton lekuren delikate te foshnjes

30 produkte te tjere ne kete kategori: