Johnson Baby Shampo 500 ml  me Lavander Zmadho

Johnson Baby Shampo 500 ml  me Lavander

JJ0008

Produkte te reja

Johnson Baby

12 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per femije me ekstrakte te Lavandres per relaksim.

Shampoja me e mire per floket e femijeve tuaj!

Formula e re delicate e shampos Johnson Baby ruan te pa ndryshuar nivelin natyral te hidratimit, nuk le mbetje dhe eshte e bute per syte si uji i paster.

E krijuar per te vegjlit, e shkelqyer per te rriturit.

Me nje sasi prej 500ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: