Johnson Baby Bedtime Vaj 200ml Zmadho

Johnson Baby Bedtime Vaj 200ml

JJ0012

Produkte te reja

11 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj Johnson baby me arome.

I testuar dematologjikisht.

Mundeson deri ne 10 here me shume hidatim.

I pershtatshem per trupin dhe fytyren.

Masazhojeni femije lehte me vajin qe ai te beje nje gjume te qete dhe te rehatshem.

Me nje sasi prej 200ml.