Johnson Baby Vaj Trupi per Femije 200 ml me Kamomil Zmadho

Johnson Baby Vaj Trupi per Femije 200 ml me Kamomil

JJ0021

Produkte te reja

Johnson Baby

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj Johnson Baby per femije.

Perdoret per trupin apo fytyren.

Me ekstrakte bimore Kamomili. Mundeson deri ne 10 here me shume hidratim.

Permban parfum, parafine te lengshme, isopropyl polimitate, tocopheryl acetate.

Sasia e shishes 200ml. I testuar dermatologjikisht.

30 produkte te tjere ne kete kategori: