Cmim i reduktuar!

-70 Lekë

Johnson Baby Vaj Trupi per Femije 200 ml me Kamomil Zmadho

Johnson Baby Vaj Trupi per Femije 200 ml me Kamomil

JJ0021

Produkte te reja

24

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

320 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Vaj Johnson Baby per femije.

Perdoret per trupin apo fytyren.

Me ekstrakte bimore Kamomili. Mundeson deri ne 10 here me shume hidratim.

Permban parfum, parafine te lengshme, isopropyl polimitate, tocopheryl acetate.

Sasia e shishes 200ml. I testuar dermatologjikisht.