Cmim i reduktuar!

-70 Lekë

Johnson Baby Vaj per Femije 200ml Zmadho

Johnson Baby Vaj per Femije 200ml

JJ0022

Produkte te reja

12

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

320 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Vaj Johnson baby me arome.

Per fytyren dhe trupin. I testuar dematologjikisht.

Mundeson deri ne 10 here me shume hidatim.

I pershtatshem per trupin dhe fytyren.

Perberesit: Parfum, Parafine te lengshme, Ekstrakte Aloe, Isopropyl Polimitate, Tocopherly Acetate.

Me nje sasi prej 200ml.