Chicco Biberon Ushqimi Silikoni me Vize

CH0002

Produkte te reja

Chicco

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

600 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2 muaj +

Me shume informacion

Biberon ushqimi per femije mbi 2 muajsh.

Material i bute, silikoni, per mbrojtjen e gojes se femijes tuaj, keshtu nuk do e ndjeje diferencen nga gjiri.

Praktik dhe mund ta perdorni me shishet e pershtatshme. 

Ky biberon eshte i pershtatshem vetem er shishet e se njejtes marke, Chicco.

30 produkte te tjere ne kete kategori: