Cmim i reduktuar! Chicco Biberon Fallco Silikoni Roze Zmadho

Chicco Biberon Fallco Silikoni Roze

CH0003

Produkte te reja

Chicco

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

650 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 4 muaj +

Me shume informacion

Biberon fallco i pajisur me nje unaze, lehtesisht i perdorshem. 

I pershtatshem per femijet e moshave mbi 4 muajsh (4 muaj +).

Paketimi perfshin dy cope.

Biberoni eshte i holle dhe fleksibel per gojen e bebit tuaj.

Materiali eshte silikon.

Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes. 

Ndihmon ne zhvillimin e qiellzes. 

30 produkte te tjere ne kete kategori: