Lorelli Rrobdesham 80 cm

Produkte te reja

Lorelli

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Larja Rrobdeshamber

Me shume informacion

Rrobdeshamber per femije me gjatesi 80 cm

Than ujin ne trupin e bebes dhe e mban ate serish te bute

Material pelhure e bute pambuku qe pershtatet mjaft mire me lekuren dhe nuk e ashperson ate

Perdoret menjehere pas larjes se bebes dhe per ta mbajtur me te pas dushit

30 produkte te tjere ne kete kategori: