Cmim i reduktuar! Baby Phones 800 m Zmadho

Baby Phones 800 m

SG0040

Produkte te reja

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 600 Lekë

6 080 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Baby monitor Audio

Me shume informacion

Baby Phone eshte i pajisur me nje ekran ne te cilin shfaqen emojis per te treguar emocionet e femijes, nese eshte i gezuar ne ekran do keni nje fytyre te lumtur, apo fytyre te trishtuar ne rast se femija eshte i merzitur.

Largesia ne te cilen ju mund ta degjoni femijen tuaj eshte 800 m. 

Ka nje tregues qe ju tregon kur bateria eshte drejt fundit.

Ka dy kanale te ndryshme ne dispozicion. 

30 produkte te tjere ne kete kategori: