Johnson Baby Bedtime Shampoo 400 ml Zmadho

Johnson Baby Bedtime Shampoo 400 ml

JJ0013

Produkte te reja

Johnson Baby

11 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per beben tuaj Johnson Baby Bedtime.

Johnson Baby ka krijuar nje rutine te pershtatshme e cila eshte e provuar klinikisht se e ndihmon femijen tuaj te fleje me mire.

Permban formulen ideale "Jo me lot", per te pastruar butesisht femijen tuaj.

Me nje sasi prej 400ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: