Nivea Spray per Femije Protect & Sensitive per Mbrojtje nga Dielli me SPF 50+, 200ml Zmadho

Nivea Spray per Femije Protect & Sensitive per Mbrojtje nga Dielli me SPF 50+, 200ml

ALL0053

Produkte te reja

Nivea

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Per trupin

Me shume informacion

Spray per mbrojtjen e femijeve kundra diellit, e markes Nivea.

Sray sensitiv me mbrojtje te larte SPF 50+.

Redukton rrezikun e alergjive te shkaktuara nga dielli.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Reziztent ndaj ujit.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir.

Sasia 200ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: