Krem Nivea Baby Bottom Ointment 100 ml Zmadho

Nivea Krem Baby Bottom Ointment 100 ml

ALL0015

Produkte te reja

Nivea

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Për skuqje

Me shume informacion

Pomade mbrojtese per pjeset intime intime te bebes.

Formula speciale me permbajtje te larte te oksidit te zinkut (20%), krijon nje barriere mbrojtese duke lejuar lekuren te marre fryme.

Mban zonen e pelenave te thate duke evituar skuqjet e padeshiruara.

Permban ekstrakte natyrale gruri qe ndihmon ne perforcimin e barrieres natyrale te lekures dhe Pantenol (Provitamina B5)

Nuk permban paraben apo conservante, ngjyrues artificial apo alkol.

Permban elemente te studiuara  qe ushqejne lekuren

Produkt i zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet dhe pediatret

Rezistente ndaj ujit. I thjeshte per tu aplikuar, delikat edhe ndaj lekurave me te ndjeshme

Sasia 100ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: