Johnson Baby Puder per femije 100 gr Zmadho

Johnson Baby Puder per femije 100 gr

JJ0016

Produkte te reja

Johnson Baby

95 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puder Johnson Baby, per femijet tuaj.

Pudra krijon nje shtrese kunder ferkimit, e cila redukton efektin e kruarjes dhe te acarimit.

Thith lageshtiren.

E mban lekuren te shendetshme dhe te bute.

Me nje sasi prej 100ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: