Nivea Baby Soft Shampoo & Bath 200 ml Zmadho

Nivea Baby Soft Shampoo & Bath 200 ml

ALL0017

Produkte te reja

Nivea

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo 2 ne 1. Pastron butesisht floket dhe lekuren delikate te bebit

Formula me kamomil dhe pa permbajtje sapuni, zbut lekuren dhe ndihmon ne parandalimin e irritimeve.

Nuk permban paraben, alkol apo ngjyrues.Ruan vlerat natyrale te PH

Redukton ndjeshem  rrezikun ndaj alergjise se lekures.

Dermatologjikisht  i provuar dhe pediatret. Sasia 200ml

I aprovuar nga okulistet per butesine qe tregon ndaj syve.Formule specifike kunder lotimiy ye syve

30 produkte te tjere ne kete kategori: