Bebble Shampo per Floket dhe Trupin, 400 ml Zmadho

Bebble Shampo per Floket dhe Trupin, 400 ml

VPH0001

Produkte te reja

8

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Shampo per femijet e firmes se njohur Bebble.

Formule speciale e dizenjuar enkas per foshnjen tuaj.

Shampo per beba e pershtatshme per floket dhe trupin.

Nuk shkakton lot dhe irritim tek syte.

Perberesit natyral qe ka nuk lejojne lekuren te thahet.

Ekstrakti i lavandes ka efekt zbutes dhe antiseptik.

Me 0% permbajtje te parabenit, alkolit dhe ngjyrues artificial.

Kjo shampo e kthen kohen e banjes se foshnjes suaj ne momentin me te dashur te dites.

Me nje sasi prej 400ml.