Cmim i reduktuar! Bebble Shampo per Floket dhe Trupin, 400 ml Zmadho

Bebble Shampo per Floket dhe Trupin, 400 ml

VPH0001

Produkte te reja

Bebble

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per femijet e firmes se njohur Bebble.

Formule speciale e dizenjuar enkas per foshnjen tuaj.

Shampo per beba e pershtatshme per floket dhe trupin.

Nuk shkakton lot dhe irritim tek syte.

Perberesit natyral qe ka nuk lejojne lekuren te thahet.

Ekstrakti i lavandes ka efekt zbutes dhe antiseptik.

Me 0% permbajtje te parabenit, alkolit dhe ngjyrues artificial.

Kjo shampo e kthen kohen e banjes se foshnjes suaj ne momentin me te dashur te dites.

Me nje sasi prej 400ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: