Krem Nivea Baby Soft 200 ml Zmadho

Nivea Baby Soft Krem 200 ml

ALL0019

Produkte te reja

Nivea

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Hidratant qetësues

Me shume informacion

Krem per Bebeb Nivela me nje sasi prej 200ml.

Formula e saj me baze natyrale te "Kalendules" mbron dhe perforcon barrieren natyrale te lekures. Nuk le shenja mbi lekure dhe perpithet lehte

Nuk permban paraben apo ngjyrues

Produkt i zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet dhe pediatrit

Redukton ndjeshem rrezikun ndaj alergjise se lekures

30 produkte te tjere ne kete kategori: