Shampo Nivea Baby Extra Mild 200 ml Zmadho

Shampo Nivea Baby Extra Mild 200 ml

ALL0020

Produkte te reja

Nivea

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo pa permbajtje sapuni, pastron butesisht floket dhe skalpin e bebit.

Formula Extra e bute me permbajtje kamomili, mundeson zbutjen dhe mbajtjen e PH ne balance.

Eshte i bute dhe delikat ndaj sve te bebit. Nuk  permban paraben alkol apo ngjyrues.

I aprovuar nga okulistet per butesine qe tregon ndaj syve

Dermatologjikisht i provuar. Sasia 200ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: