Bebble Vaj Trupi per Bebe pas Larjes Zmadho

Bebble Vaj Trupi per Bebe pas Larjes

VPH0004

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj me kamomil per trupin e bebes pas larjes, e markes Bebble.

Perberja trasparente jep ndjesei te pastertise dhe freskise.

Prezenca e kamomilit mban lekuren te bute dhe te lemuar.

Pas banjes thani lehtesisht lekuren e bebit dhe me pas ngrohni nje sasi te vogel vaji ne duart tuaja dhe masazhoni butesisht trupin e tij.

Trajtoni sebumin ne floket e foshnjes suaj me nje sasi te vogel vaji duke e lene per 5-6 minuta dhe pastrojeni me kreherin e tij/saj ose me nje fuce te bute. Kjo aplikohet para banjes se bebit.

Me nje sasi prej 150ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: