Bebble Body Milk 200 ml Zmadho

Bebble Body Milk 200 ml

VPH0009

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Body milk, nje zbutes per trupin i markes Bebble.

Formule me baze qumeshti, i cili zbut dhe hidraton lekuren.

Me permbajtje panthenoli dhe kombinim i vajrave natyral qeteson dhe mbron lekuen delikate te bebes.

Pas banjes thani lehtesisht lekuren e bebit dhe me pas ngrohni nje sasi te vogel qumeshtit ne duart tuaja dhe me levizje te embla masazhuese lemoni trupin e tij.

Me nje sasi prej 200ml.