Bebble Body Milk 200 ml Zmadho

Bebble Body Milk 200 ml

VPH0009

Produkte te reja

Bebble

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Body milk, nje zbutes per trupin i markes Bebble.

Formule me baze qumeshti, i cili zbut dhe hidraton lekuren.

Me permbajtje panthenoli dhe kombinim i vajrave natyral qeteson dhe mbron lekuen delikate te bebes.

Pas banjes thani lehtesisht lekuren e bebit dhe me pas ngrohni nje sasi te vogel qumeshtit ne duart tuaja dhe me levizje te embla masazhuese lemoni trupin e tij.

Me nje sasi prej 200ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: